Pomoc i porady prawne - zakres usług świadczonych przez Kancelarię

Zakres usług świadczonych przez kancelarię obejmuje kompleksową pomoc prawną w zagadnieniach należących do naszej specjalizacji. Klienci mogą liczyć na pełen zakres usług – od profesjonalnych porad prawnych po reprezentowanie ich przed sądem w postępowaniach cywilnych, karnych, spadkowych, rodzinnych i innych.

Świadcząc usługi prawne, oferujemy Klientom swoje pełne zaangażowanie i wsparcie. Zawsze szukamy optymalnych rozwiązań – nawet, jeśli wymaga to niestandardowego podejścia do sprawy. Dbamy też o przejrzystą komunikację z Klientem, konsultując wszelkie kolejne posunięcia i informując o ich konsekwencjach.

Nasze specjalizacje – pomoc prawna

Jako doświadczeni prawnicy mamy szeroki zakres specjalizacji. Do dziedzin, które są nam najbliższe, należy prawo karne, w tym wykonawcze, skarbowe, gospodarcze, medyczne, sportowe. Pomagamy zarówno oskarżonym w procesach karnych, jak i pokrzywdzonym w wyniku popełnienia przestępstwa. Jako pełnomocnik pokrzywdzonych nie tylko reprezentujemy ich przed sądem, ale również wspieramy w procesie uzyskania odszkodowania lub zadośćuczynienia.

Kolejną z szerokich specjalizacji Kancelarii jest prawo cywilne. To bardzo obszerna dziedzina, w której ramach mieszczą się m.in. sprawy spadkowe oraz dotyczące nieruchomości i innej własności, a także dotrzymywania umów. Za jego część można uznać również delikatne w swej naturze prawo rodzinne. Nasi adwokaci mają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych i związanych z opieką nad dziećmi. Pomagamy również wywalczyć alimenty i zadbać o uczciwy podział wspólnego majątku czy też ustanowienie rozdzielności majątkowej. Empatia i zrozumienie pozwalają nam walczyć o prawa Klienta w sposób skuteczny, ale jednocześnie jak najmniej obciążający go psychicznie.

Z pełnym zakresem świadczonej pomocy i porad prawnych można zapoznać się na dedykowanym konkretnym dziedzinom prawa podstronach. W przypadku dalszych pytań lub chęci spotkania z adwokatem prosimy o kontakt z kancelarią.

Powrót do strony głównej

ISTNIEJE WIELE POWODÓW, DLA KTÓRYCH MOŻESZ POTRZEBOWAĆ POMOCY PRAWNEJ.

Dlatego, jeżeli wśród wymienionych wyżej usług nie ma tej, która bezpośrednio Cię interesuje, zadzwoń do nas. Jeśli nie będziemy mogli pomóc, skierujemy Cię we właściwym kierunku.